Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Forum hakkındaki düşünce ve önerileriniz

4 posters
YazarMesaj
utku cebecioglu
Admin
utku cebecioglu

Forum hakkındaki düşünce ve önerileriniz Empty
MesajKonu: Forum hakkındaki düşünce ve önerileriniz   Forum hakkındaki düşünce ve önerileriniz EmptyCuma Eyl. 26, 2008 2:42 am

Bu alanda, forum ile ilgili her türlü fikir, görüş ve forumda olmasını istediğiniz isteklerinizi yazabilirsiniz.

En son utku cebecioglu tarafından C.tesi Eyl. 27, 2008 5:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Derya Soner
Admin
Derya Soner

MesajKonu: Geri: Forum hakkındaki düşünce ve önerileriniz   Forum hakkındaki düşünce ve önerileriniz EmptyCuma Eyl. 26, 2008 11:03 pm

bizim topluluğumuzdan mantıksız insan çıkmaz zaten yahu Smile
https://bilgent.yetkin-forum.com
utku cebecioglu
Admin
utku cebecioglu

MesajKonu: Geri: Forum hakkındaki düşünce ve önerileriniz   Forum hakkındaki düşünce ve önerileriniz EmptyC.tesi Eyl. 27, 2008 5:38 pm

doğru söylüyorsun, alışkanlık olmuş,olur da ilerde başımız ağrımasın diye önceden tedbir amaçlı yazdım o kısmı; ama dediğin gibi eminim ki buradaki kimseden mantıksız bir öneri gelmeyeceğine inanıyorum, o yüzden editliyorum.
Tolga Tarkan Ölmez

MesajKonu: Geri: Forum hakkındaki düşünce ve önerileriniz   Forum hakkındaki düşünce ve önerileriniz EmptyPerş. Ekim 23, 2008 7:58 pm

oluşturulan sponsorluk ve tanıtım gruplarının kararlarının bir kısmını alabileceği, toplantı ayarlayabileceği ayrı başlıklar olmalı.

ayrıca mesaj yazarken fazlaca görüntü problemi yaşıyorum. özellikle birşeyleri yazıp silmek istediğim zaman bazı karakterler silinmemiş gibi görünüyo ama aslında silinmiş oluyo. enter'a bastığımda satır atlıyor fakat ben zaman zaman göremiyorum. web browserımdan da kaynaklanıyo olabilir ama eğer site ile alakalı bi çözümü var ise uygulayalım.

bir de beyin fırtınası yapılabilecek bir başlığın eksikliğini gördüm. insanlar akıllarına geldikleri zaman birşeyler karalayıp yorum bekleyebilirler.

bunun haricinde herşey benim açımdan güzel görünüyo. Sitemiz MBG bölümüne hayırlı olsun. emek verenlerin zihinlerine sağlık. kesinlikle zor beğenen bir insanım bu yüzden herkesten özür diliyorum.
Derya Soner
Admin
Derya Soner

MesajKonu: Geri: Forum hakkındaki düşünce ve önerileriniz   Forum hakkındaki düşünce ve önerileriniz EmptyPerş. Ekim 23, 2008 8:22 pm

Tolga, Tanıtım ve Sponsorluk Komiteleri için başlıklar açtım iyi söyledin =)

Beyin fırtınası için de Sohbet bölümü var; BilGenT'le alakalı ve alakasız diye iki bölüme ayrılıyor; oraya herkes istediğini yazabilir...

Mesaj yazarken yaşadığın sorunlara da ben bi açıklama getiremiyorum.. böyle sorunlar yaşayanlar var mı başka???

Belki hangi Web Browserını kullanıyorsan (Internet Explorer veya Mozilla Firefox gibi) bu browserın son versiyonunu yükleyip kullanman faydalı olabilir, eski versiyonlar sorun yaratabiliyor yeni versiyonlara göre yapılan sitelerde...
https://bilgent.yetkin-forum.com
VeliVuralUslu

MesajKonu: Staj-doktora   Forum hakkındaki düşünce ve önerileriniz EmptyPaz Ekim 25, 2009 7:41 pm

Derya selam,
forumda staj/doktora ile ilgili bir baslik acilirsa eger, haftada bir-iki stajer ogrenci/doktora ogrencisi arayan lablarin duyulari geliyor bize, onlari aktarabiliriz.
http://www.menthahome.com/

Forum hakkındaki düşünce ve önerileriniz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Film ve Belgesel önerileriniz ve sizde olanlar