Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

29 Kasım Yemek İPTAL

4 posters
YazarMesaj
Derya Soner
Admin
Derya Soner

29 Kasım Yemek İPTAL Empty
MesajKonu: 29 Kasım Yemek İPTAL   29 Kasım Yemek İPTAL EmptyÇarş. Kas. 12, 2008 4:10 pm

29 Kasım Yemegi yetersiz katılım nedeniyle İPTAL oldu arkadaşlar, bilginize...

En son Derya Soner tarafından C.tesi Kas. 29, 2008 5:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://bilgent.yetkin-forum.com
Erman KARASU

MesajKonu: Geri: 29 Kasım Yemek İPTAL   29 Kasım Yemek İPTAL EmptyÇarş. Kas. 12, 2008 8:53 pm

Yemek iyi bir plan bunun yanında belki getto, nefes gibi yerlerde düşünülebilir, mesela nefes'te eski 45 liklerin çalındığı günler oluyor ve çok eğlenceli geçiyor; getto'yu yeni duydum bu cumartesi akşamı gidip, görecegim gerek olursa bilgilerimi paylaşabilirim.
Tolga Tarkan Ölmez

MesajKonu: Geri: 29 Kasım Yemek İPTAL   29 Kasım Yemek İPTAL EmptyÇarş. Kas. 12, 2008 9:55 pm

henüz kesinleşmedi ama o akşam başka bir sözüm var. kesinleşince buraya da yazarım.
Derya Soner
Admin
Derya Soner

MesajKonu: Geri: 29 Kasım Yemek İPTAL   29 Kasım Yemek İPTAL EmptyPerş. Kas. 13, 2008 11:07 am

Evet Erman yemekten sonra Nefes gibi bi yerlere gidebiliriz guzel fikir, Getto'yu da bi keşfet bakalım da paylaş bizimle görüşlerini =)
https://bilgent.yetkin-forum.com
Tulya Kavaklıoğlu

Tulya Kavaklıoğlu

MesajKonu: Geri: 29 Kasım Yemek İPTAL   29 Kasım Yemek İPTAL EmptyC.tesi Kas. 22, 2008 8:16 pm

oyyyyyy ermancım naptın yaa nefese 30 kisi birden gidersek anca kapı onunde takılırız rabbit yalnıııız 'madem gecen sefer kebapcıya gittik bu sefer de bi fasıl patlatalım' onerisi geldi ve ben de arastırmaya baslamak icin bi saniye bile kaybetmedim Wink cinnah tarafında hollywood meyahanesi suanki gozdem pazarlık asaması da bitince karar cıkması yakındır alien

hollywood'un bilir kisileri ve daha da onemlisi farklı mekan onerileri olan varsa kavaklioglu@ug.bilkent.edu.tr daha sık kontrol ettigim bi ortam... gorusmek uzre!! I love you
Erman KARASU

MesajKonu: Geri: 29 Kasım Yemek İPTAL   29 Kasım Yemek İPTAL EmptyPaz Kas. 23, 2008 1:56 am

Nefes belki olmayabilir, ama ben Getto yu beğendim, balkan ezgileri eşliğinde güzel vakit geçirebiliyorsunuz.
Fasıl iyi bir seçenek, ben kale de bir fasıla gitmiştim oradaki mekanlarda güzel, fakat cinnah ulasım açısından daha uygun bir secenek olarak görünüyor..

Haberlerini bekliyoruz.
Tulya Kavaklıoğlu

Tulya Kavaklıoğlu

MesajKonu: Geri: 29 Kasım Yemek İPTAL   29 Kasım Yemek İPTAL EmptyÇarş. Kas. 26, 2008 11:05 pm

arkadaslar fasıl isi bu seferligine olmadı ileride de olur mu onu da bilmem cunku fiyatlar bize gore biraz tuzlu... yalnız müptelada guzel bir yemek ve sonrasında canlı müzik eller havaya olcek.. detaylar yarına Very Happy

29 Kasım Yemek İPTAL
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 22-28 Aralık haftası Yemek
» 16 Ekim Perşembe toplantı İPTAL
» 6 KASIM PERŞEMBE TOPLANTI
» 26 Kasım Bölüm Çayı
» 13 Kasim Film Gösterimi: The Island