Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sponsor Adaylari --- Sponsorluk başvurusu yapilabilecek Şirketler

2 posters
YazarMesaj
Tuba Oguz

Sponsor Adaylari --- Sponsorluk başvurusu yapilabilecek Şirketler Empty
MesajKonu: Sponsor Adaylari --- Sponsorluk başvurusu yapilabilecek Şirketler   Sponsor Adaylari --- Sponsorluk başvurusu yapilabilecek Şirketler EmptyPerş. Mart 12, 2009 7:01 pm

Tuba Oguz

MesajKonu: Geri: Sponsor Adaylari --- Sponsorluk başvurusu yapilabilecek Şirketler   Sponsor Adaylari --- Sponsorluk başvurusu yapilabilecek Şirketler EmptyPerş. Mart 12, 2009 7:21 pm

Slm arkadaşlar,

bugün kariyer fuarinda genetik öğrencisinin ne işi olur acaba diye düşünürken sponsorluk aklima geldi. Bizimle ilgili olabilecek firmalara bende sponsorluk sordum Very Happy (asıl amacım eşantiyon toplamaktı Razz) lafi fazla uzatmadan görüştüğüm firmalari yazayim:

önce divan pastanesine sordum, sponsorluk işiyle holding olarak Koç ilgileniyor dediler.
Koç holdinge sordum, bu sene bütün alt birimler de dahil sponsorluk olmama kararı aldık dedi. (aslında ana sponsorluk dedi, bende dedim zaten öyle kocamaan bi paraya ihtiyacimiz yok, az bi miktar destek lazim bize/ bunların büyük organizasyonlari desteklediklerini düşünürsek onlar kadar para istemiyoruz yani)
ama mail adresini aldim, tekrar görüşülecek temsilciyle daha ayrintili bilgi verir o zaman

Eczacibaşı iki isim verdi "Eczacıbaşı Zentiva" ve "Eczacıbaşı Baxter" bunlarla görüşülecek sponsorluk meselesi (numarasi yokmuş internetten aricaz)

Türkiye İş Bankasına sordum. Türkiyede yapilan bi çok konsere İşteGenç ile sponsorluk yapiyorlar, bize niye olmasinlar dedim. Buda bi gençlik organizayonu nede olsa Razz Görüştüğüm temsilci bana kartini verdi, haftaya tekrar aricam, bireysel pazarlama, sponsorluğu bağlicak onlar daha iyi yardimci olur dedi (ben burdan umutluyum acikcasi)

bunların yaninda BTA catering'in (bilintur-tepe-akfen, genelde havaalanlarinda catering hizmeti veriyolarmiş, bi görüşürüz diye istedim), Bilintur'un, ve bilkent otelin numaralarini aldim. Fiyat sorariz

Bilkent otele de fikir olsun diye sordum, toplu oda kiralamada bi indirimleri olabilirmiş, ayrintili olarak oteli arayip konuşun dediler.

Kısacasi kariyer fuarından bizde bişiler nasiplendik Smile

Sizde görüştüklerinizi, ne aşamada olduklarini yazin buraya, gelşimelerden haberimiz olsun Smile

bide yarin toplanti yapalim mi bi? yada c.tesi sinaviniz var galiba, sinavdan sonra yapalim ne dersiniz?
Burak ÖZKAN

Burak ÖZKAN

MesajKonu: Geri: Sponsor Adaylari --- Sponsorluk başvurusu yapilabilecek Şirketler   Sponsor Adaylari --- Sponsorluk başvurusu yapilabilecek Şirketler EmptyPerş. Mart 12, 2009 8:36 pm

Hafta sonu olmasa keşke ben evde olacağım. Çarşamba günü yönetici toplantısı yapsak nasıl olur?
Tuba Oguz

MesajKonu: Geri: Sponsor Adaylari --- Sponsorluk başvurusu yapilabilecek Şirketler   Sponsor Adaylari --- Sponsorluk başvurusu yapilabilecek Şirketler EmptyPerş. Mart 12, 2009 9:36 pm

yönetici toplantisindan kastın ne?
sen fikirlerini yaz ver bize, toplantida dile getiririz, bu toplanti biraz temel taşlari kesinleştirmek için yapilacak (ne kadar harcama yapilcaginin belirlernmesi gibi-sonra ekleme yapilacak tabi) bide millet sinavdan çikmiş olucak zaten başka şeyler düşünmeye ayrilacak zamani kullanicaz Very Happy

sen neler yaptin şimdiye kadar, görüşebildigin oldu mu?
bide senin görüşüyüm dedigin firmalar kimlerdi?

Sponsor Adaylari --- Sponsorluk başvurusu yapilabilecek Şirketler
1 sayfadaki 1 sayfası