Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İlk Yardım Kursu

2 posters
YazarMesaj
Derya Soner
Admin
Derya Soner

İlk Yardım Kursu Empty
MesajKonu: İlk Yardım Kursu   İlk Yardım Kursu EmptySalı Eyl. 23, 2008 12:10 pm

Evet arkadaşlar hayat kurtarmayı öğrenmenin formülü şöyle;

1 haftasonu, günde 9 saat
2 gün x 9 saat = Toplam 18 saat
sonra sınav (ki fazlasıyla basitmiş)

vee.. Sertifika sizin! artık hayat kurtarabilirsiniz!

dersler Doğu Kampüs Sağlık Merkezinde yapılacakmış, adınızı yazdırdınız mı katılım zorunluymuş, aldığınız sertifikanın geçerliliği 3 yılmış ve kısa bir ders alarak tazeleyebiliyormuşsunuz..

(daha önce yanlış bilgilendirilmişim, 36 saat diilmiş kurs)
https://bilgent.yetkin-forum.com
Tolga Tarkan Ölmez

İlk Yardım Kursu Empty
MesajKonu: Geri: İlk Yardım Kursu   İlk Yardım Kursu EmptyPaz Ekim 26, 2008 12:03 pm

geçen mayısta katılmıştım ilkyardım kursuna.
zehirli hayvan sokmaları, gaz zehirlenmeleri, trafik kazaları ve yaralanmalar, çıkma-kırık bilinç kaybı, kan kaybı hakkında ne kadar yanlış bilgilere sahip olduğumu ya da birçok şeyi bilmediğimi farkettim. bildiğim kadarıyla eğitim tamamen ücretsiz. bakanlığın bize sunduğu imkanlardan faydalanmak gerek diye düşünüyorum. ayrıca çok eğlenceli. verilen senaryo üzerinden uygulama bile yapıyorsunuz.(film çekimi gibi) Smile eğer 20 ve katları ölçüsünde bir takım kurulursa istediğimiz tarihte haftasonu kurs eğitimi alabiliyoruz. sınav denildiği gibi çok kolay, geçemeyen yok. tavsiye ederim.
Derya Soner
Admin
Derya Soner

İlk Yardım Kursu Empty
MesajKonu: Geri: İlk Yardım Kursu   İlk Yardım Kursu EmptyCuma Ekim 31, 2008 7:44 pm

İlk Yardım eğitimi almak isteyenler sonder_07@hotmail.com adresine "ilk Yardim Egitimi‏" konulu bir mail atsınlar lütfen arkadaşlar
https://bilgent.yetkin-forum.com

İlk Yardım Kursu
1 sayfadaki 1 sayfası