Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Tanıtım Komitesi - Görevler

2 posters
YazarMesaj
Derya Soner
Admin
Derya Soner

Tanıtım Komitesi - Görevler Empty
MesajKonu: Tanıtım Komitesi - Görevler   Tanıtım Komitesi - Görevler EmptyPerş. Ekim 23, 2008 9:43 pm

Tanıtım Komitesinin önünde yakın tarihte 3 görev var arkadaşlar;

1) 22 Kasım Cumartesi Ahmet Raşitlerin şirketiyle ortak yapacağımız seminerin tanıtımı
2) Sanatta Bilim Yarışmasının tanıtımı
3) BilGenTin tanıtımı

ilki için konu belirlememiz gerekiyor... afişi zaten kendileri tasarlıyacak, biz onun dağıtımını üstlenicez.. detayli bilgi "Seminerler" başlığı altında..

ikincisi için önce sponsor bulmamız gerekiyor ama afiş üzerinde çalışmaya başlayabiliriz... (Melih bu sözüm sana Very Happy)

BilGenTin tanıtımı için çalışmalara bir an önce başlayabiliriz, artık logomuz da var;
amacımız yeni yeni aktifleşen klübümüzün neler yaptığını, nasıl hem eğlendiğimizi hem öğrendiğimizi insanlara duyurmak, özellikle üst sınıflardaki MBG öğrencilerinin katılımını arttırmak..
hazırlayacağımız afişte yaptığımız ve yapmayı planladığımız etkinliklerden bahsetmeliyiz... (Melih bu sözüm yine sana Very Happy umarım beni duyuyorsundur, Ece Ergir sen de hala afiş işleriyle ilgileniyorsan ses ediver)

https://bilgent.yetkin-forum.com
ergyrase

ergyrase

MesajKonu: Geri: Tanıtım Komitesi - Görevler   Tanıtım Komitesi - Görevler EmptyPaz Ekim 26, 2008 12:15 am

SES! Very Happy
Derya Soner
Admin
Derya Soner

MesajKonu: Geri: Tanıtım Komitesi - Görevler   Tanıtım Komitesi - Görevler EmptyPaz Ekim 26, 2008 11:52 pm

hehe süpersin Ece =)) o zaman seni toplantılarımızda görmek isteriz, uyuyo mu sana perşembe günleri 17.40 ??
ergyrase

ergyrase

MesajKonu: Geri: Tanıtım Komitesi - Görevler   Tanıtım Komitesi - Görevler EmptyPtsi Ekim 27, 2008 1:27 am

perşembeleri yaklaşık 18.00e kadar kanser dersim var, o yüzden biraz gecikmeli olarak gelebilirim.
Derya Soner
Admin
Derya Soner

MesajKonu: Geri: Tanıtım Komitesi - Görevler   Tanıtım Komitesi - Görevler EmptyPtsi Ekim 27, 2008 5:07 pm

süper olur valla gelebilirsen Smile geç olsun da güç olmasın Smile

Tanıtım Komitesi - Görevler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sponsorluk Komitesi - Görevler
» Tanıtım Komitesi - Görev alanlar
» Sponsorluk Komitesi - Görev alanlar
» Kongre Organizasyon Komitesi - Görev alanlar